23Wtorek, 23 lipca 2024Bogna, Brygida, Apolinary
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 19:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 21 lipca 2024

Ogłoszenia - 16 Niedziela Zwykła

W przyszłą niedzielę – po każdej Mszy św. – z racji przypadającego w czwartek wspomnienia św. Krzysztofa odbędzie się poświęcenie samochodów na parkingu przy kościele. Ofiary składane przy tej okazji posłużą misjonarzom na zakup środków transportu. Od dziś przez cały tydzień można składać do oznaczonej skarbony ofiary w ramach akcji: „Św. Krzysztof – 1 gr za 1 km”.

niedziela, 14 lipca 2024

Ogłoszenia - 15 Niedziela Zwykła

W lipcu i sierpniu nie ma niedzielnej Mszy św. o godz. 12:15, a niedzielna Msza św. wieczorna odprawiana jest o godz. 19:00.

niedziela, 7 lipca 2024

Ogłoszenia - 14 Niedziela Zwykła

Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma niedzielnej Mszy św. o godz. 12:15, a niedzielna Msza św. wieczorna odprawiana jest o godz. 19:00.

poniedziałek, 1 lipca 2024

Ogłoszenia - 13 Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: We środę – św. Tomasza Apostoła; w czwartek– rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie, w sobotę – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

niedziela, 23 czerwca 2024

Ogłoszenia - 12 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek wspomnienie św. Ireneusza a w sobotę uroczystość św. Piotra i Pawła. Msze św. u nas o 7.00, 9.00 i 18.00. Kancelaria w tym dniu będzie nieczynna. Wszystkim Janom i Janinom, Ireneuszom, Piotrom, Pawłom i Paulom składamy serdeczne życzenia imieninowe.

niedziela, 16 czerwca 2024

Ogłoszenia - 11 Niedziela Zwykła

W liturgii jutro wspomnienie św. Brata Alberta, w piątek św. Alojzego Gonzagi.

Przez cały czerwiec po Mszach św. wieczornych odmawiamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa, z wyjątkiem piątków, kiedy litania jest śpiewana na zakończenie adoracji o godz. 17:45. Zapraszamy do modlitwy.

niedziela, 9 czerwca 2024

Ogłoszenia - 10 Niedziela Zwykła

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim którzy licznie gromadzili się na Mszy i procesji w ramach Oktawy Bożego Ciała.

W liturgii w tym tygodniu we wtorek wspomnienie św. Barnaby, we czwartek św. Antoniego z Padwy a w piątek bł. Michała Kozala. Solenizantom, szczególnie wszystkim Antonim i Antoninom składamy serdeczne życzenia imieninowe.

niedziela, 2 czerwca 2024

Ogłoszenia - 9 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu:
- w poniedziałek św. Karola Lwangi i towarzyszy męczenników, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Matki Bożej. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Będzie to również I piątek miesiąca. Spowiedź przed Mszą poranną oraz dla dzieci od godz. 16.00 po czym Msza św. dla nich i dalszy ciąg spowiedzi dla dorosłych.

niedziela, 26 maja 2024

Ogłoszenia - 8 Niedziela Zwykła Uroczystość Trójcy Świętej

W liturgii w tym tygodniu: We czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze święte w porządku niedzielnym. O godz. 11.00 uroczysta suma po której rozpoczniemy procesję eucharystyczną do czterech ołtarzy ulicami naszego miasta. Nie będzie tego dnia Mszy o 12.15. Trasa procesji ulegnie w tym roku lekkiej zmianie z uwagi na trwające prace przy przebudowie skrzyżowania.

niedziela, 19 maja 2024

Ogłoszenia - Zesłanie Ducha Świętego

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
- Jutro drugi dzień Zielonych Świąt, Uroczystość MB Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Kancelaria będzie nieczynna. W czwartek święto Chrystusa Wiecznego Kapłana a w piątek Matki Bożej Wspomożenia Wiernych.

niedziela, 12 maja 2024

Ogłoszenia - 7 Niedziela Wielkanocna (WNIEBOWSTĄPIENIE)

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
- we wtorek św. Macieja Apostoła, we czwartek św. Andrzeja Boboli. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia imieninowe.
- Przyszła niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, czyli tzw. Zielone Świątki.

niedziela, 5 maja 2024

Ogłoszenia - 6 Niedziela Wielkanocna

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
W poniedziałek świętych Apostołów Filipa i Jakuba, we środę św. Stanisława Bpa i męczennika, nasz parafialny odpust. Msze św. u nas o godz. 7.00 i 18.00. Uroczysta Suma odpustowa o godz. 18.00. Na zakończenie liturgii procesja eucharystyczna wokół kościoła zakończona modlitwą przy ołtarzu św. Stanisława. Serdecznie zachęcamy do udziału w tej uroczystości. Wszystkim solenizantom tego tygodnia, w szczególności ks. Proboszczowi życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

niedziela, 28 kwietnia 2024

Ogłoszenia - 5 Niedziela Wielkanocna

W liturgii w tym tygodniu jutro wspomnienie św. Katarzyny ze Sieny, we czwartek św. Atanazego bpa i doktora Kościoła w sobotę św. Floriana, męczennika. We środę rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Codziennie po wieczornej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu śpiew litanii loretańskiej. W środę również wspomnienie św. Józefa Robotnika, odpust w Młoszowej. Kancelaria we środę będzie nieczynna.

niedziela, 21 kwietnia 2024

Ogłoszenia - 4 Niedziela Wielkanocna

We wtorek Uroczystość św. Wojciecha bpa i męczennika, we czwartek św. Marka Ewangelisty. Wszystkim solenizantom, w tym również naszemu wikariuszowi, księdzu Markowi składamy serdeczne życzenia imieninowe.

niedziela, 14 kwietnia 2024

Ogłoszenia - 3 Niedziela Wielkanocna

Trwamy w radosnym okresie Zmartwychwstania Chrystusa. Liturgiczny okres wielkanocny trwać będzie do Niedzieli Zesłania Ducha Świętego.

niedziela, 31 marca 2024

Ogłoszenia - Wielkanoc 2024

Jutro Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych. Msze święte w porządku niedzielnym. Jutrzejsza składka przeznaczona jest na potrzeby Papieskiego Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie.