23Wtorek, 23 lipca 2024Bogna, Brygida, Apolinary
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 19:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia

Godziny otwarcia kancelarii:

Od 1 lipca 2024 r. do 31 sierpnia 2024 r. kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. W soboty, niedziele i święta NIECZYNNE.

Poniedziałek po Mszy św. wieczornej
Wtorek po Mszy św. wieczornej
Środa po Mszy św. wieczornej
Czwartek po Mszy św. wieczornej
Piątek po Mszy św. wieczornej
Sobota nieczynne

W soboty, niedziele oraz święta kościelne i państwowe kancelaria jest NIECZYNNA

 

CHRZEST

Sakrament Chrztu Świętego sprawowany jest w naszej parafii w III niedzielę miesiąca, a także w I Dzień Świąt Bożego Narodzenia (25 grudnia) oraz I Dzień Świąt Wielkanocnych podczas Mszy św. o godz. 11:00. Na prośbę rodziców Sakrament Chrztu może być udzielony także w innym, niż podane, terminie.

Aby ochrzcić dziecko należy przedstawić:

Rodzice i chrzestni zobowiązani są do uczestniczenia w katechezie przedchrzcielnej, która odbywa się zawsze w piątek poprzedzający niedzielę chrztu po wieczornej Mszy św. w kościele (ok. godz. 18:30).

MAŁŻEŃSTWO

Sugerujemy, aby na samym początku zarezerwować w kancelarii termin planowanego ślubu nawet 6 miesięcy wcześniej, gdyż w niektórych okresach roku mogą wystąpić problemy z ustaleniem dogodnego dnia i godziny ze względu na dużą ilość par.

Następnie Narzeczeni zgłaszają się do kancelarii przynajmniej 3 miesiące przed planowanym ślubem. Na to spotkanie należy przynieść:

W późniejszym terminie:

POGRZEB

W przypadku pogrzebu należy dostarczyć:

Jeśli zmarły ma być chowany na cmentarzu parafialnym, należy także przynieść potwierdzenie prawa do miejsca na tym cmentarzu, lub wydzierżawić nowe miejsce. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.